Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite

Prisijungti • Nerekomenduojama, jeigu kompiuteriu naudojasi daugiau nei vienas žmogus (pvz. interneto kavinėse ir pan.)


 • Užmiršote savo slaptažodį?

Registruotis

Skinų informacija

Serveryje padarytas skinų atnaujinimas Spausk čia, kad pamatytum.

Deluxe skrynia

Į serverį įdėta nauja skrynia [ Deluxe ] Spausk čia, kad pamatytum.

Facebook puslapis

Kaip ir daugelis Counter-Strike serverių taip ir mes turim Facebook puslapį. Paspausk "Patinka" ant mūsų puslapio Facebook'e ir laimėk prizą - 10.000 serverio taškų! Spausk čia ir būsi nukeltas tiesiai į puslapį. Atlikus šiuos veiksmus susisiekit su administracija, susisiekus būtina nurodyti - žaidėjo nicką, kuriuo žaidžiate serveryje ir pridėti nuorodą į jūsų Facebook profilį, kiekvienas asmuo bus tikrinamas!

Visa veikla

Šitas srautas automatiškai atsinaujina     

 1. Paskutinė savaitė
 2. Diana

  Perku telefona

  dar reikia?
 3. Ankstesni
 4. EimanteiSIN

  Nud3s

  - Vardas: Eimantas (Eimantukas) - Amžius: 15. - Kur gyvenat? Joniškio r. - Turit augintinį? (jei turit, galit ir nuotrauka pasidalint) : turiu sake ne, apgailestaujų:( - Jūsų pomėgiai, hobiai: pomėgis, yra mano žaist cs kimars lauke ir skirti dėmesio gamtai. - Papasakokit apie save: labutis, esu draugiškas vaikis k0dazz~ mėgstu sarkazma kaip ir visi rimtu veidu būnu kai reikia būnu malonus su visais paprastas kaip dvi kapeikos. Ir šeip draugas esu geras, ir visiems bet nvm. Būkit draugiški ir aš. - Kaip vertinat savo taiklumą? (1-10): 7 - Kiek laiko žaidžiate Counter - Strike 1.6, bei kiek laiko praleidžiate žaisdami jį per dieną: 3-2metai. 3-4h - Per visą laiką, kol žaidžiate šį žaidimą, ką esate pasiekę? (Pareigos, projektai ir panašiai) (Projektų pavadinimų neviešinam) : esu pasiekes dafigne mute, ir adminu esu turėjęs bet pats pitkau :)) - Kiek laiko žaidžiat AK-47.LT projekte: esu žaidės bet senai senai, čia. - Skype, Facebook, IG, Snapchat (nebūtina) : eimantosas: galit add streakus parinksim Pildant šį šabloną būtina atsakyti raudona spalva Ačiū, už dėmėsį atsiprašau administracijos per telefona pildžiau tai nebus roaudonos. :))
 5. I swear she was 18 c;

  | Sausas | Prašo atsiblokavimo.

  Hi. Taigi pasižiūrėjau banų sarašą ir taves ten nėra yra 2 variantai. 1.Tai , kad tave kažkas iš Administracijos jau atblokavo 2.Tai , kad banas buvo klaidingas ar kažkas tokio nes jau buvo panaši situacija su Red. Megink junktis į serverį , jeigu nesigaus susisiek su manim ar kuom nors kitu iš Administracijos Až. Jeigu meginai junktis ir automatiškai gavai baną , reiškiasi , kad tavo cs 1.6 yra kažkoks Failas kurį blokuoja mūsų projektas. Tarkim pvz:OpenGl , Antismoke ar kažkas tokio. Sekmytės
 6. Šioje temoje galite pateikti savo Unban formą, kurios pagalba turėsite galimybę būti atbanintam serveryje. 1. Jūsų nick žaidime:| Sausas | 2. Administratoriaus nick, kuris jus išbanino:Ak-47.LT CS:GO MOD 3. Priežastis, dėl kurios buvote išbanintas:Nelabai prisimenu, aš tiesiog parsisiunčiau 1.6 iš kažkokio tinklapio, ir eit į jūsų serverį mane automatiškai užblokavo. 4. Jūsų .dem + SS failai suRARinti ir įkelti į http://www.zippyshare.com/ https://www79.zippyshare.com/v/XqYD0mY7/file.html
 7. Sorry no english

  Unban "sorry no english"

  Maišai kažką, matyt, nežinau, kas yra wg, neprašydavo kitur. Žinomas map ir ausinės tiesiog, bet gal ir atrodo, kad su wh, pačiam būna taip. Bandysiu gal įrodyt tada kažką.
 8. I swear she was 18 c;

  Unban "sorry no english"

  Laba diena. 1.Tema neatitinka nurodytu reikalavimų todėl net nesitikėk gauti unban. 2.Nėra jokių irodymų (demo,ss) prisegtu prie temos , todėl nėra ir irodymų , kad banas buvo for free 3.Mažiau kita kartą nepagailėk poros minučių ir paaiškink žmogui kas yra wargod nes ne visi ištikro tai žino. Unban nebus tema bus rakinama peace. p.s. Rokai arba Ely kodėl ne visas temas man rankinti duoda ? :(
 9. Mažius

  Unban "sorry no english"

  Prie to pačio pridėsiu, jog kitą kartą, jei bus panaši problema, turėtum naudoti tam skirtą anketą. Įdedu nuorodą į ją.
 10. Mažius

  Unban "sorry no english"

  1. Stebėjau tavo žaidimą ir visada sugebėdavai tiksliai žinoti, kur yra žaidėjas. Šitas ir užkliuvo man, nes be priežasties nepulčiau kaltinti. 2. Paprašiau padaryti wg (wargod), o tu bandei apsimesti, kad nežinai, kas tai yra, nors tiksliai atsimenu, jog prieš kurį laiką kalbėjai su kitu žaidėju (nepamenu kokiu) apie tai. 3. Jei vis tiek galvoji, kad aš padariau klaidą, tai atsisiųsk wg, praskenuok failus ir gavęs nuorodą įkelk ją čia, jei nieko nenaudoji, klaida bus ištaisyta 4. O jei ir toliau bandysi įtikinti, jog nežinai kas tai, duodu pagalbą (www.google.lt)
 11. Sorry no english

  Unban "sorry no english"

  Sveiki gyvi, gavau baną šiandien nuo admino,kuriam daviau į kaulus. Adminas "Mažius". Paprašė wg, paklausiau kas čia tokio? atrašė "jasna" ir gavau nuostabų amžiną baną. Likau nesupratęs šio jo veiksmo, norėčiau toliau žaist pas jumis.
 12. Redwood

  Nauji setai

  plius tikrai
 13. Mažius

  Nauji setai

  Nauji skinų setai tikrai nepamaišytų, tokie kaip: Dragon Lore, Galaxy, Redline, Frontside..
 14. Ely

  D0. bando į Prižiūrėtojus

  Priedui chatas.
 15. Ely

  D0. bando į Prižiūrėtojus

  Atmesta, čyterių nelabai reikia pas mus serveryje. Įrodymai: https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1667879 Nukopijavau viską ir sukeliu žemiau. Nuorodą palieku, galėsit pasitikrint ir patys. Nick: D0. Type (Steam/NonSteam): Steam # STEAM_0:1:312416472 <- Fake STEAMID | Tikrasis STEAMID -> "D0." 348 STEAM_0:0:438356835 Render: OpenGL IP: 8*.1*0.1*6.21* <- Fake IP Adresas | Tikrasis IP Adresas -> [MULTIMOD] D0.'s IP address: 78.62.178.94 Report: No Cheat Signature Detected CS opened at: 27.03.2019 18:49:01 < Laikas kada įjungtas CS. wCD TimeStamp: 27.03.2019 18:50:35 < Laikas kada pradėtas skenavimas. System TimeStamp: 27.03.2019 18:52:14 Last Server IP: 185.80.130.125:27020 Mūsų serverio IP yra: 185.80.128.97:27015 čia būtų pirmas dalykas. Wargodo skenavimas pradėtas tik įjungus Counter Strike žaidimą ir prisijungus į patį pirmą pasitaikiusį serverį. Žmogaus IP Adresas, bei SteamID visiškai neatitinką pateiktoje Wargod nuorodoje. Įrodymai: P.s Viršuje matoma taip pat serverio informacija, su IP Adresu. Įrodymu manau pakanka, ties tuo temą rakinu.
 16. Arnas'

  Zluges projekas?

  Žinoma yra, bet ne tiek kiek CS:GO
 17. Rokuse

  Zluges projekas?

  Tai jo, bet yra ir 1.6 dar žaidžiančių
 18. Arnas'

  Zluges projekas?

  Tai žinoma, tik kad daug kas lošia CS:GO o ne 1.6
 19. Rokuse

  Zluges projekas?

  Galit ir patys žaidėjai skleist kad toks serveris egzistuoja
 20. Arnas'

  Zluges projekas?

  Tai laukiam vaiku/žmoniu
 21. Rokuse

  Zluges projekas?

  Reklamos visur sudėtos, kurie žmonės nori tie prisijungia
 22. Arnas'

  Zluges projekas?

  Neaktyvumas žiauraus lygio Manau jog pradėkit dirbti su reklama @Rokuse
 23. Ely

  CS:GO Valdymo panelė

  :DDD
 24. Arnas'

  CS:GO Valdymo panelė

  Puiku! Tikrai manau pravers šį naujovė projekte
 25. Mažius

  Skrynių info

  1. Ne tu dirbsi tą darbą, o dėl serverio kokybės pasistengt tikrai verta. Dabar yra forume pustuštė tema apie skrynias, todėl, jei nekeliant į serverį, tai bent čia, surašyti viską normaliai nepakenktų. 2. Jei tau vienam nėra reikalinga, nereiškia, jog ir kitiem nebus reikalinga, žiūrėk į viską plačiau. Jei būtų tokia funkcija, manau, tikrai atsirastų kas ja pasinaudotų, o jei tau nereiktų - nenaudotum. 3. Yra daug kam pavykę ištraukti gerų skinų, tarp jų ir man, tik viena problema, žmonės atidarinėja dėžes, nežinodami ką gali iš jų gauti. Manau, didesnė informacija praverstų. 4. Kontraktas yra visiškai ne prie ko čia, jei pasiseks ir ištrauksi [Y] skiną, tu jį dėsj į kontraktą? Kontraktus daro tie, kas nori pasidaryti geresnių skinų, o atidarinėjant skrynias ir žinant, kad gali gauti, tarkim, tau patinkantį peilį, sukuriamas šiek tiek didesnis azartas nei atidarinėjant random skrynias, kai net nežinai ką gali iš jų gauti. Vis dėlto, čia tik mano nuomonė, nieko dėl taviškės nesakau, tik papildau savo pasiūlymą.
 1. Rodyti daugiau veiklos
×