Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite

Prisijungti • Nerekomenduojama, jeigu kompiuteriu naudojasi daugiau nei vienas žmogus (pvz. interneto kavinėse ir pan.)


 • Užmiršote savo slaptažodį?

Registruotis

Skinų informacija

Serveryje padarytas skinų atnaujinimas Spausk čia, kad pamatytum.

Deluxe skrynia

Į serverį įdėta nauja skrynia [ Deluxe ] Spausk čia, kad pamatytum.

Facebook puslapis

Kaip ir daugelis Counter-Strike serverių taip ir mes turim Facebook puslapį. Paspausk "Patinka" ant mūsų puslapio Facebook'e ir laimėk prizą - 10.000 serverio taškų! Spausk čia ir būsi nukeltas tiesiai į puslapį. Atlikus šiuos veiksmus susisiekit su administracija, susisiekus būtina nurodyti - žaidėjo nicką, kuriuo žaidžiate serveryje ir pridėti nuorodą į jūsų Facebook profilį, kiekvienas asmuo bus tikrinamas!

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Geriausiai įvertintas turinys pagal datą 2019.02.03 visose srityse

 1. 1 Karmos taškas
  Esu čia naujokė, gal mano žodis nelabai ką ir reikš, bet tave pažįstu jau tikrai ilgą laiką. Teko susiduriti ankstesniuose projektuose ir pnš. Žmogus esi tikrai geras, protingas, o ir nesamonių nedarai serveriuose. Tikiuosi pasiseks ir parodysi, kad esi to vertas. UŽ
 2. 1 Karmos taškas
  Pasakysiu ką ir sakiau jau: 1. Pildai antrą karta, tokia pat anketa.(Ištaisęs klaidas) 2. Anketoje nėra naudojami visokie smailai ir panašiai. 3. Turint 20 metų manau galima parašyti ir šiek tiek rimtesnę anketa, kadangi kiti jas tikrai skaito. Ir jei tu tarkim praeitum į prižiūrėtojus su tokia anketa(juoko formoje) kiti manau irgi ją pildys juoko forma, ko pasekoje nieko gero. Serveryje praleidi nemažai laiko, taip pat padedi ir man pačiam kartais susitvarkyti su prižiūrėtojo pareigomis, kaip sakant padedi pagauti cheaterį. Taip pat esi geras žaidėjas, bet tau anketa stipriai kiša pagalius į ratus. Nežinau ar čia kas atsižvelgia į komentarus, bet čia sprendžia anketa ir valdžia kas renka. Jei pateksi, gerai. Nepateksi - išmoksi rašyti tvarkingą anketą. Jei tai būtų mano sprendimas iš anketos tikrai atmesčiau. Bet kadangi žinau tave serveryje, tai linkiu tau didžiulės sėkmės. Už.
 3. 1 Karmos taškas
  Pasiūlymai geri , Idėja vien tik su cooldown realiai pagelbėtų , žinau pora serverių kurie naudoja šią sistemą ir jį labai praverčia. Nauji mapai taip pat būtų neblogai , bet tokiu map kaip pool day ar aim map neverta net kelti manau , nes kiek pastebėjau žmonės labiau linkę žaisti mažus mapus kurių šiuo metu pakankamai yra serveryje. Dėl suteikimo /votekick VIP statusą turintiems žmonėms. Yra pliusų , bet yra ir minusų , pliusai tokie , kad kaip ir minėjo RedWoodas , žmonės galės pašalinti nusižengelius ar šiaip afk stovinčius žmonės. Minusai , tai , kad Vipai gali pradėti piktnaudžiauti savo turimomis galimybėmis ir votekickinti žmogus kuris jam tiesiog nepatinka , ar geriau žaidžia už jį.
×