Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Mažius

Prižiūrėtojas
 • Pranešimų skaičius

  17
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Mažius paskutinį kartą laimėjo Kovo 18

Mažius turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

2 Neutral

Apie Mažius

Paskutiniai profilyje apsilankė

75 profilio peržiūros
 1. Mažius

  Unban "sorry no english"

  Prie to pačio pridėsiu, jog kitą kartą, jei bus panaši problema, turėtum naudoti tam skirtą anketą. Įdedu nuorodą į ją.
 2. Mažius

  Unban "sorry no english"

  1. Stebėjau tavo žaidimą ir visada sugebėdavai tiksliai žinoti, kur yra žaidėjas. Šitas ir užkliuvo man, nes be priežasties nepulčiau kaltinti. 2. Paprašiau padaryti wg (wargod), o tu bandei apsimesti, kad nežinai, kas tai yra, nors tiksliai atsimenu, jog prieš kurį laiką kalbėjai su kitu žaidėju (nepamenu kokiu) apie tai. 3. Jei vis tiek galvoji, kad aš padariau klaidą, tai atsisiųsk wg, praskenuok failus ir gavęs nuorodą įkelk ją čia, jei nieko nenaudoji, klaida bus ištaisyta 4. O jei ir toliau bandysi įtikinti, jog nežinai kas tai, duodu pagalbą (www.google.lt)
 3. Mažius

  Nauji setai

  Nauji skinų setai tikrai nepamaišytų, tokie kaip: Dragon Lore, Galaxy, Redline, Frontside..
 4. Mažius

  Skrynių info

  1. Ne tu dirbsi tą darbą, o dėl serverio kokybės pasistengt tikrai verta. Dabar yra forume pustuštė tema apie skrynias, todėl, jei nekeliant į serverį, tai bent čia, surašyti viską normaliai nepakenktų. 2. Jei tau vienam nėra reikalinga, nereiškia, jog ir kitiem nebus reikalinga, žiūrėk į viską plačiau. Jei būtų tokia funkcija, manau, tikrai atsirastų kas ja pasinaudotų, o jei tau nereiktų - nenaudotum. 3. Yra daug kam pavykę ištraukti gerų skinų, tarp jų ir man, tik viena problema, žmonės atidarinėja dėžes, nežinodami ką gali iš jų gauti. Manau, didesnė informacija praverstų. 4. Kontraktas yra visiškai ne prie ko čia, jei pasiseks ir ištrauksi [Y] skiną, tu jį dėsj į kontraktą? Kontraktus daro tie, kas nori pasidaryti geresnių skinų, o atidarinėjant skrynias ir žinant, kad gali gauti, tarkim, tau patinkantį peilį, sukuriamas šiek tiek didesnis azartas nei atidarinėjant random skrynias, kai net nežinai ką gali iš jų gauti. Vis dėlto, čia tik mano nuomonė, nieko dėl taviškės nesakau, tik papildau savo pasiūlymą.
 5. Mažius

  Skrynių info

  Argumentų bus? Ar tiesiog random minusas?
 6. Mažius

  Skrynių info

  Siūlau papildyti skrynių info forume arba įkelti ją į patį serverį, kad žaidėjai žinotų, ką gali ištraukti.
 7. Mažius

  Assistas

  +
 8. Mažius

  Žemėlapių pasiulymai

  aim_map, paprastas ir geras mapas
 9. Mažius

  Mažius` bando į prižiūrėtojus

  Lošiu, kai galiu, tik tiek, kad kiekvienas turim savų reikalų, bet nemelavau anketoj sakydamas, kad praleidžiu serve apie 4 val. Kartais daugiau, kartais mažiau, priklauso nuo galimybių. Bet vis tiek, dėkui!
 10. Mažius

  Mažius` bando į prižiūrėtojus

  Turiu, bet nenaudoju visiškai, reikalui esant dar pasijungčiau
 11. Mažius

  Mažius` bando į prižiūrėtojus

  8 punkte norėjau pasakyt, kad du iš trijų serverių buvo žinomi, o trečias labiau privatesnis toks.
 12. 1.Jūsų nick'as serveryje (su kuriuo žaidžiate)?: Mažius` 2.Tikrasis vardas,skype id, bei amžius?: Renaldas; Skype nenaudoju; 19m. 3.Ar buvote nubaustas mūsų serveriuose (ban, gag)?: Ne. 4.Ar turite legalų counter-strike 1.6 steam?: Taip. 5.Kodėl pildote į prižiūrėtojo pareigas?: Noriu padėti užtikrinti tvarką serveryje, padėti tiems, kuriems reikia pagalbos, reikalui esant patikrinti žaidėją ir atlikti tam tikrus veiksmus su juo. 6.Papasakokit apie save ( charakterio bruožai, hobis, kuo užsiemate laisvų laikų arba pateikite prisistatymo anketos linką )?: Laikau save paprastu, sąžiningu ir bendrauti mėgstančiu piliečiu. Laisvalaikį praleidžiu sporto salėje, bet kadangi dienos šiltėja, tai vis dažniau susibėgam su draugais kašiuką palošt. Vakarais mėgstu pasijungt cesiuką ir kažkiek atsipalaiduoti. 7.Jūsų aktyvumas per dieną mūsų serveriuose ( apytiksliai )?: Apie 4 val., kartais daugiau. 8.Kokia jūsų patirtis Counter-Strike 1.6 ( nuo kada pradėjot žaisti, galbūt kažką pasieke buvote kitose projektuose(nereklamuojant))?: Šį žaidimą žaidžiu apie 5 metus, su nelegalia paskyra žaidžiau apie 3 metus, o su legalia antri metai lošiu. Pradėjau, kai draugas užrodė cs, tada su chebra kalbėdavom per Skype (tuo metu jis buvo populiarus) ir žaisdavom surf serveriuose. Esu buvęs prižiūrėtoju trijuose tokio tipo serveriuose, abu buvo žinomi serveriai, du iš jų užsidarė visam, o kitas pakeitė žaidimo stilių. 9.Ar mokate naudotis serverio administravimo komandomis? Taip, žinau daugumą komandų, o visas likusias nesunku išmokti. 10.Ar susipažinote su pildymo taisyklėmis (taip/ne)? Taip.
 13. Mažius

  Mažius į prižiūrėtojus

  Ne kartą esu tave matęs, kai pats lošiau.. kaip jau sakiau, jei manęs nematai, nereiškia, kad nėra
 14. Mažius

  Mažius į prižiūrėtojus

  Neįsiplieskiau, aš, kaip ir jis, tik pasakiau savo nuomonę
 15. Mažius

  Mažius į prižiūrėtojus

  Atrodo, kad tik ir bandai kitus prieš mane nukreipt
×