Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Bonis

Prižiūrėtojas
 • Pranešimų skaičius

  5
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Bonis paskutinį kartą laimėjo Kovo 17

Bonis turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

2 Neutral

Apie Bonis

Paskutiniai profilyje apsilankė

30 profilio peržiūros
 1. Bonis

  Žemėlapių pasiulymai

  Mano galva trūksta mažųjų greitųjų map'ų, tokių kaip fy pool day, crazy jump, aim ak ir t.t.
 2. Bonis

  Ak-47.lt Turnyras

  Aš už, vis kažkoks judėjimas, tikriausiai nepretenduosiu į prizus, bet bandyt bandysiu
 3. 1.Jūsų nick'as serveryje (su kuriuo žaidžiate)?: Bonis*2.Tikrasis vardas,skype id, bei amžius?: Vytautas, skype nenaudoju(dar kažkas naudoja? ) 223.Ar buvote nubaustas mūsų serveriuose (ban, gag)?: Ne.4.Ar turite legalų counter-strike 1.6 steam?: Taip.5.Kodėl pildote į prižiūrėtojo pareigas?:Jau kuris laikas žaidžiu serveryje, praleidžiu nemažai laiko, ir matau, kad prižiūrėtojų trūksta. Manau galėčiau prisidėti prie tvarkos palaikymo, o jei bu tvarka - serveris klestės. 6.Papasakokit apie save ( charakterio bruožai, hobis, kuo užsiemate laisvų laikų arba pateikite prisistatymo anketos linką )?: Oj, esu labai sunkaus charakterio(bent jau taip žmona sako(taip jau esu vedęs :D)). Bet šiaip esu draugiškas, galiu rasti temą su įvairiais žmonėmis. Cs yra vienas iš hobių, kadangi jis padeda atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos(dirbu ne fiziškai, todėl išsikrauti cs'e labai padeda nuimti stresą ir atsijungti nuo visų kitų reikalų)7.Jūsų aktyvumas per dieną mūsų serveriuose ( apytiksliai )?: Paskutiniu laiku buvau laaabai daug(kadangi dėl sveikatos bėdų sėdėjau namie..) bet realiai ateityje galvoju 2-3val vakarais.8.Kokia jūsų patirtis Counter-Strike 1.6 ( nuo kada pradėjot žaisti, galbūt kažką pasieke buvote kitose projektuose(nereklamuojant))?: Oj, su Cs jau laabai ilgai draugauju, pradėjau kaip ir daugelis nuo nelegalios, pažaidžiau neilgai ir įsigijau steam'ą, kadangi buvo noras žaisti mixuose (senais laikais nonai nebuvo pageidautini(nežinau kaip dabar), tai buvo apie 2007-2008metai. tada atėjo mano paauglystė ir nutraukiau veiklą. Vėliau buvau trumpam sugrįžęs studijų laikais (2014-2015 metais bet realiai per visą tą laiką gal pražaidžiau apie 30-40valandų...) senais laikais dalyvaudaovm vietiniose turnyruose (stafkė po 10litų nuo komandos ). dabar pradėjau žaist neperseniausiai, kadangi darbas tapo intensyvus ir kažkur reikia išsilieti, pasportavus lieka laisvo laiko todėl aukoju cs'ui . ak47 vienintelis projektas kuriame žaidžiu. Steam pražaistų valandų perkopiau jau 1000, iš kurių per paskutines 2 sav yra 40 (aš tiek pražaidžiau būdamas studntu per metus )9.Ar mokate naudotis serverio administravimo komandomis? Kaip ir žinau, bet mielai prisiminčiau, kadangi iiilgai neteko naudotis (niekada nepirkau admin). esu buvęs, bet esmė kad ten nėra kosmosas tos komandos, išmokt 5min 10.Ar susipažinote su pildymo taisyklėmis (taip/ne)? Taip.
 4. Bonis

  Dėl steam avatarų

  tapati bėda, bet ją išspreisti galima vienu būdu (tik tai reikia daryti kiekvieną kartą prisijungus į serverį), spaudi tab+shift > view player> recent games. tada išjungi viską ir jau rodys per TAB. Ez fix, bet visgi manau čia kažkoks servo bugas, kadangi apsilankiau keliuose kituose, šitos problemos nėra.
 5. Bonis

  Ar reikėtų skinų/ taškų rr ?

  Pritariu, kadangi atėjus naujam nėra įdomumo. Taip pat po rr būtų neprošal pareklamuoti, nes tikrai, naujų žmonių trūksta :/
×