Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Ely

Prižiūrėtojas
 • Pranešimų skaičius

  41
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  6

Viskas, kas parašyta nario Ely

 1. Ely

  D0. bando į Prižiūrėtojus

  Priedui chatas.
 2. Ely

  D0. bando į Prižiūrėtojus

  Atmesta, čyterių nelabai reikia pas mus serveryje. Įrodymai: https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1667879 Nukopijavau viską ir sukeliu žemiau. Nuorodą palieku, galėsit pasitikrint ir patys. Nick: D0. Type (Steam/NonSteam): Steam # STEAM_0:1:312416472 <- Fake STEAMID | Tikrasis STEAMID -> "D0." 348 STEAM_0:0:438356835 Render: OpenGL IP: 8*.1*0.1*6.21* <- Fake IP Adresas | Tikrasis IP Adresas -> [MULTIMOD] D0.'s IP address: 78.62.178.94 Report: No Cheat Signature Detected CS opened at: 27.03.2019 18:49:01 < Laikas kada įjungtas CS. wCD TimeStamp: 27.03.2019 18:50:35 < Laikas kada pradėtas skenavimas. System TimeStamp: 27.03.2019 18:52:14 Last Server IP: 185.80.130.125:27020 Mūsų serverio IP yra: 185.80.128.97:27015 čia būtų pirmas dalykas. Wargodo skenavimas pradėtas tik įjungus Counter Strike žaidimą ir prisijungus į patį pirmą pasitaikiusį serverį. Žmogaus IP Adresas, bei SteamID visiškai neatitinką pateiktoje Wargod nuorodoje. Įrodymai: P.s Viršuje matoma taip pat serverio informacija, su IP Adresu. Įrodymu manau pakanka, ties tuo temą rakinu.
 3. Ely

  CS:GO Valdymo panelė

  :DDD
 4. Ely

  Unban pRx'

  Unban nebus, tema rakinama.
 5. Ely

  Unban red

 6. Ely

  Unban red

  O tu pasitikrink dar kartą, ar tau tikrai banas uždėtas. O jei atvirai, jei neturi ką pasakyt, ar ko paklaust, išvis geriau nerašyk, aš tau ne draugas, kad tu su manim kažką paprikolint galėtum.
 7. Ely

  Dėl steam avatarų

  Tas pats buvo ir su View players [steam] jų nerodydavo, dabar viską normaliai rodo.
 8. Ely

  Dėl steam avatarų

  Čia ne serverio klaida, tiesiog po steam update taip buvo daug kam, asmeniškai man, dabar jau nebereikia jokių shift tab, rodo viską normaliai.
 9. Ely

  UNBAN

  Unbanned.
 10. Ely

  Savivaliavimas adminu, unban

  Banas nuimtas, administratorius nubaustas BAN'U [savaitei].
 11. Ely

  Unban red

  čia ne tas demo, greičiausiai ant viršaus neužsirašė, nes ban gavai, šį kart pasitikėsiu ir atbaninsiu.
 12. Ely

  Unban red

  C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Half-Life\cstrike Įrodymų nebus, nebus unban
 13. Ely

  MAGISTO bando kazka :D

  Rokas žino mano lankomumą ir manau žino kiek jo galiu skirt, turėsi darbą, suprasi. Tai kam išvis pildai, jei rašai "koks serveris tokia ir į prižiūrėtojus anketa" ? :DD
 14. Ely

  MAGISTO bando kazka :D

  Nick'as pirmą kartą matomas, automatiškai būsi atmestas dėl: Pirmą dieną žaidžiantys serveryje žmonės į prižiūrėtojus tikrai nepateks. Turi pelnyti žmonių, administracijos pasitikėjimą. Aktyvumo laikas nežinomas. [nesvarbu kiek valandų tu rašai] Pražaisk bent dvi savaites serveryje, tada pildyk. [Iš mano pusės] - rašysena tiesiog triggerina - [projiektose, projiekta] wat is dat?? Projektas rašomas su e - [projektuose ir kurti projektą] Bet čia tas neesmė, anketa užpildyta kaip 13 metų žmogaus, sori bet, jei esi naujas žmogus projekte, nori atkreipti administratoriaus dėmesį, tai dėl anketos šiek tiek galėtum ir labiau pasistengti. No hate, bet manau pats supranti, kad su tokia anketa nieko nepasieksi, ypač kai tokį trumpą laiką žaidi serveryje.
 15. Ely

  Unban

  Šiaip jei nėra 100% aimas reikia ir ss daryt, wg prašyt, o ne banint iškart. Unbanned
 16. Ely

  Unban

  O tai ss buvo daryta ar ne?
 17. Ely

  CSGO Video Konkursas

  Aš jau ir taip du padaręs buvau šitam projektui. Nesikarščiuok jaunuoli, o pats pagalvok kam tokį video kelt išvis tada
 18. Ely

  CSGO Video Konkursas

  Sori, bet tikrai šis darbas 0 vertas, nieko čia visiškai nepadarei, ekrana nufilmavai ir kelis žodžius parašei, youtubę pažiūrėk kaip video daryt, skirsi šiek tiek laiko, kažką padarysi.
 19. Ely

  Rytas nori unban

  Įrodymai iš mano pusės, ne pirmas kartas kaip gauni mute už nepadorius žodžius, įžeidinėjimus, šį kartą banas vienai dienai, sekantį kartą gausi visam laikui. 1. *DEAD* [Naujokas - ] D0 ViDY_Rytas : Ely dusk tu nahui duhe jibanas 2. *DEAD* [Naujokas - ] D0 ViDY_Rytas : uzpisai - Buvo žmogaus prašyta, kad atsiųsti wargod'o linką, spaminama buvo ne be reikalo, ko pasekoje jis gavo ban. - Anketoje užpildei neteisingą nicką žaidime. - Pailsėsi dieną, aprimsi gal.
 20. Ely

  Perekūpas bando į prižiūrėtojus.

  Tavo laimei neturiu jokių privilegijų forume, o tai tiesiu taikymu užbaninčiau.
 21. Ely

  ak-47.lt klanas

  Jūsų slapyvardis serveryje: `Ely. Ar turite legalų Counter-Strike 1.6? Žinoma Jūsų taiklumas(*/10): * Jūsų rangas (Silver I) serveryje: Master Guardian I Kodėl norite įstoti į šį klaną? Nežinau, matau anketą - pildau. Ar žinote CM taisykles ir ar galėsite jį žaisti įvairiu metu? Taisykles žinau, dėl žaidimo įvairiu metu abejoju. Daug darbų turiu, tai kartais ir pamiegot žiūrėk reikia, visko būna.
 22. Ely

  Pasiūlimas

  Tai gal tuo pačiu ir norėtum sukurt tokią sistemą? Kad jau tokie norai, prašom ir prisidėt. Ne viskas ką jūs sugalvojat yra taip lengvai padaroma, ribas jauskit.
 23. PATEKIMO ANKETOS ŠABLONAS:1.Jūsų nick'as serveryje (su kuriuo žaidžiate)?: `Ely. 2.Tikrasis vardas,skype id, bei amžius?: Prisistatyme viskas yra 3.Ar buvote nubaustas mūsų serveriuose (ban, gag)?: visada baudžia, iš minuso neišlipu 4.Ar turite legalų counter-strike 1.6 steam?: turiu šioki toki 5.Kodėl pildote į prižiūrėtojo pareigas?:negaliu pakęst [Adminas] prefixo prie nick 6.Papasakokit apie save ( charakterio bruožai, hobis, kuo užsiemate laisvų laikų arba pateikite prisistatymo anketos linką )?: 7.Jūsų aktyvumas per dieną mūsų serveriuose ( apytiksliai )?: apytiksliai nežinau, bet jei tiksliau tai 2 valandos 54 minutės 36 sekundės. 8.Kokia jūsų patirtis Counter-Strike 1.6 ( nuo kada pradėjot žaisti, galbūt kažką pasieke buvote kitose projektuose(nereklamuojant))?:Oj net neklausk, dievaitis buvęs 9.Ar mokate naudotis serverio administravimo komandomis? #bannx 10.Ar susipažinote su pildymo taisyklėmis (taip/ne)? be abejonės
 24. Ely

  Yrodimai ely

  Eini į https://zippyshare.com/ spaudi Browse, susirandi demo failiuką "AK-47_LT_#CSGO_serveris.dem" kur yra cstrike papkėj. Pasirenki jį ir spaudi Upload. Kai baigs kelti gausi nuorodą su adresu į tą failą, tą adresą "link'ą" įkelk čia mum.
×