Jump to content
Sveiki atvykę į AK-47.LT Prisijunkite prie musų

Musų partneriai

Serveriai

뷰ZywOo뷰

Vartotojas
 • Pranešimų skaičius

  5
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutral

Apie 뷰ZywOo뷰

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. 뷰ZywOo뷰

  ak-47.lt klanas

  Anketa į klaną: Jūsų slapyvardis serveryje: stew Ar turite legalų Counter-Strike 1.6? Taip. Jūsų taiklumas(*/10): 8 Jūsų rangas (Silver I) serveryje: Gold Nova I Kodėl norite įstoti į šį klaną? Noriu prisijunti dėl to ,nes nėra ką veikt susipažinti su žmonėmis [clane 😄] ir taip tiesiog paleist gera laika gal su komanda dar kažką nuveiksim 😄 Ar žinote CM taisykles ir ar galėsite jį žaisti įvairiu metu? Taip galėsiu esu žaidės ilgai 😄 ir viską moku.
 2. 뷰ZywOo뷰

  Prisistatau ZywOo

  Ačiū ačiū ir tau sėkmes.
 3. 1.Jūsų nick'as serveryje (su kuriuo žaidžiate)?:뷰ZywOo뷰2.Tikrasis vardas,skype id, bei amžius?: Saulius sauliukiuks 14metų galim sakyt ,kad 15 jau .3.Ar buvote nubaustas mūsų serveriuose (ban, gag)?: viena kartą už keiksmus.4.Ar turite legalų counter-strike 1.6 steam?: taip . 2 paskyros. čia čia5.Kodėl pildote į prižiūrėtojo pareigas?: Nes nėra veiklos neturiu ką veikti noriu kažko pasikti ier šiaip noriu dar pamėginti savo jėgas , nes senokai esu turėjęs tokias pareigas.6.Papasakokit apie save ( charakterio bruožai, hobis, kuo užsiemate laisvų laikų arba pateikite prisistatymo anketos linką )?: čia .Jūsų aktyvumas per dieną mūsų serveriuose ( apytiksliai )?: Na apie 3-6h8.Kokia jūsų patirtis Counter-Strike 1.6 ( nuo kada pradėjot žaisti, galbūt kažką pasieke buvote kitose projektuose(nereklamuojant))?: pradėjau žaisti nuo 2015metų iki šiol ir per tuos metus esu buvęs 5 kartus prižiūrėtojas . pasisekę buvo 2 projektuose ,bet serveriai tiesiog užsiradė.9.Ar mokate naudotis serverio administravimo komandomis? Na visu neatsimenu ,bet galiu lengvai pasižiūrėti ir atsirasti ir pasiskaityti 0.Ar susipažinote su pildymo taisyklėmis (taip/ne)? taip .
 4. - Vardas: Saulius - Amžius: 14metų,bet sausio 19 dieną gimtadienis. - Kur gyvenat? Lietuvoje ,Klaipėdos Apstrytis . - Turit augintinį? (jei turit, galit ir nuotrauka pasidalint) : Neturiu . - Jūsų pomėgiai, hobiai: Na šiaip esu labai aktyvus žmogus 😄 Vienas iš pomėgių pasikeikti 😄 Hobiai Lengvoji atletika , Krepšinis , AK-47 serveris , Futbolas ,Pc patirtis. - Papasakokit apie save: Na esu mažas ir lengvas žmogutis 1.85 metro ir 75kg. Linksmas - FSIO. Daugiau sužinosit pabendravę . - Kaip vertinat savo taiklumą? (1-10): čia būna visaip na gal Duočiau 7/10 - Kiek laiko žaidžiate Counter - Strike 1.6, bei kiek laiko praleidžiate žaisdami jį per dieną: Žaidžiu senai nuo mažens ,bet taip normalei tai gal nuo 12 metų iki dabar į diena gal 3-6h kaip pasitaiko. Na per metus [nes prieš metus nusipirkau] Ant 2 Steam acc turiu sudėjus beveik 1k hours. - Per visą laiką, kol žaidžiate šį žaidimą, ką esate pasiekę? (Pareigos, projektai ir panašiai) (Projektų pavadinimų neviešinam) : Na esu buvęs prižiūrėtoju keliuose serveriuose na kai buvo 12 metų mane išmetė nes įsidirbinėjau [nes buvo pirmos pareigos ir nesupratau kad tai yra ir nevertinau] Na , o dar buvau keliuose serveruose ir man ten puikei sekėsi ir išėjau 1 pats nes nepatiko o kituose 2 užsidarė servas ir tuom baigėsi , - Kiek laiko žaidžiat AK-47.LT projekte: Na gerai neatsimenu ,bet maždaug savaitę. - Skype, Facebook, IG, Snapchat (nebūtina) : Skype -sauliukiuks IG: saulys69 SC: saulokz.
×
CS servai