Jump to content
Sveiki atvykę į AK-47.LT Prisijunkite prie musų

Musų partneriai

Serveriai

I swear she was 18 c;

Prižiūrėtojas
 • Pranešimų skaičius

  19
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

I swear she was 18 c; paskutinį kartą laimėjo Sausio 30

I swear she was 18 c; turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

3 Neutral

1 sekėjas

Apie I swear she was 18 c;

Paskutiniai profilyje apsilankė

48 profilio peržiūros
 1. I swear she was 18 c;

  Grafiti setas

  Mano kaina būtų , 2 bandelės ir dar parukyt paliksiu O dėl Shard tai mažiau dėmesį kreipk , matai , kad žmogus serga nepagydoma lyga Daunlige 😞
 2. I swear she was 18 c;

  Assistas

  Čia manau aš ne vienintelis žmogus kuris pastebėjo , kad Shard nori Trečia acc forume susikurti. nes viena ir taip jau Blokuota , o žmogus iki šiol nesupranta kodėl. ;c
 3. I swear she was 18 c;

  Assistas

  +
 4. I swear she was 18 c;

  Demo DaIleR'iui

  Joris , Švarus , Manau tema bus rakinama , kad nekelti čia diskusijų Net Gražu žiūrėti , kad demo įkeltas net į YOutube.
 5. I swear she was 18 c;

  Unban Bandau iš naujo

  Sveikas , tau gi manau aiškiai buvo parašyta , kad turi užpildyti palei pateiktą anketos šablona , aš nežinau ar kas patikrins tavo unbaną nes neatitinką reikalavimų. 1. Jūsų nick žaidime: 2. Administratoriaus nick, kuris jus išbanino: 3. Priežastis, dėl kurios buvote išbanintas: 4. Jūsų .dem + SS failai suRARinti ir įkelti į http://www.zippyshare.com/: Numesiu tau čia formą jeigu pačiam sunku nueiti ir nusikopijuoti.
 6. I swear she was 18 c;

  Joris

  Sveikas Malonu susipažinti , sėkmės projekte
 7. I swear she was 18 c;

  Keletas pasiūlymų (4)

  Pasiūlymai geri , Idėja vien tik su cooldown realiai pagelbėtų , žinau pora serverių kurie naudoja šią sistemą ir jį labai praverčia. Nauji mapai taip pat būtų neblogai , bet tokiu map kaip pool day ar aim map neverta net kelti manau , nes kiek pastebėjau žmonės labiau linkę žaisti mažus mapus kurių šiuo metu pakankamai yra serveryje. Dėl suteikimo /votekick VIP statusą turintiems žmonėms. Yra pliusų , bet yra ir minusų , pliusai tokie , kad kaip ir minėjo RedWoodas , žmonės galės pašalinti nusižengelius ar šiaip afk stovinčius žmonės. Minusai , tai , kad Vipai gali pradėti piktnaudžiauti savo turimomis galimybėmis ir votekickinti žmogus kuris jam tiesiog nepatinka , ar geriau žaidžia už jį.
 8. I swear she was 18 c;

  Mažius į prižiūrėtojus

  Konkurencijos jokios čia nėra ką priims tą priims , ir viskas tuom pasakyta . Manau tau atidžiau reiktų skaityti ką tau rašo. Juk parašiau , kad čia tik mano nuomonė ir , kad aš galiu klysti , o Tu dabar pradedi kažką sakyti , apie pasiteiravimą , tiesiog kiekvienas žmogus turi mokėti priimti kito žmogaus kritiką. Gerai ne vieta ir ne laikas čia kelti diskusijas , jeigu turėsi noro kažkaip išsireikšti rašyk į až. (Neturiu nieko prieš tave ir dar kartą pakartosiu , kad išreiškiau tik savo nuomonę ir čia ne dėl to , kad ir aš pretenduojantis į prižiūrėtojus , tad viskas ne dėl konkurencijos.Peace)
 9. I swear she was 18 c;

  Mažius į prižiūrėtojus

  Sveikas , nežinau ar esi seniau čia žaidęs ir t.t Bet dabar asmeniškai man esi naujas žmogus kurio seniau nesu matęs , todėl nemanau , kad vos tik atėjęs žmogus į projektą pildo anketą į prižiūrėtojus. (Dar kartą pakartosiu , kad čia tik mano nuomonė ir aš galiu klysti.) Prieš , Peace.
 10. I swear she was 18 c;

  Konkursas iš 5O.OOO serverio taškų.

  153
 11. I swear she was 18 c;

  MAGISTO bando kazka :D

  Praleidai punktą apie taisykles , jau žinok nelabai geras ženklas ;(
 12. I swear she was 18 c;

  Redwood bando i priziuretojus

  Už , sėkmės
 13. I swear she was 18 c;

  Žaidimas be galo

  Tai žaidimas būtų toks seksim pasaką mažiausiai po 2 žodžius ir stengsimės ją padaryti be galo ir kuo juokingesne. Maždaug supratot ką norėjau pasakyt. Pirmas pradedu aš: Einu gatve ir aš matau...
 14. I swear she was 18 c;

  I swear i Priziūretojo postą.

  Nes pirmą pildžiau anketą , o link pabaigos spalvinau raudonai , tai netyčiom užgriebiau ir 2 klausimus 😄
 15. I swear she was 18 c;

  I swear i Priziūretojo postą.

  Nu kažkaip jo.. 😄 nu bet ši karta nors raudona
×
CS servai