Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite

Prisijungti

• Nerekomenduojama, jeigu kompiuteriu naudojasi daugiau nei vienas žmogus (pvz. interneto kavinėse ir pan.)

• Užmiršote savo slaptažodį?

Registruotis

Skinų informacija

Serveryje padarytas skinų atnaujinimas Spausk čia, kad pamatytum.

Deluxe skrynia

Į serverį įdėta nauja skrynia [ Deluxe ] Spausk čia, kad pamatytum.

Facebook puslapis

Kaip ir daugelis Counter-Strike serverių taip ir mes turim Facebook puslapį. Paspausk "Patinka" ant mūsų puslapio Facebook'e ir laimėk prizą - 10.000 serverio taškų! Spausk čia ir būsi nukeltas tiesiai į puslapį. Atlikus šiuos veiksmus susisiekit su administracija, susisiekus būtina nurodyti - žaidėjo nicką, kuriuo žaidžiate serveryje ir pridėti nuorodą į jūsų Facebook profilį, kiekvienas asmuo bus tikrinamas!

MAGISTO

MAGISTO bando kazka :D

Rekomenduojami pranešimai

PATEKIMO ANKETOS ŠABLONAS:
1.Jūsų nick'as serveryje (su kuriuo žaidžiate)?: MAGISTO
2.Tikrasis vardas,skype id, bei amžius?:Arnius,arniusass.arniusas 17
3.Ar buvote nubaustas mūsų serveriuose (ban, gag)?:Ne.
4.Ar turite legalų counter-strike 1.6 steam?:Taip.
5.Kodėl pildote į prižiūrėtojo pareigas?:Nes pamaciau geras kolektyvas,malonus zmones,draugiski aisku ne visi ir tai sukelia padeti priziuret serveri nuo cyteriu,ir visalaik neprausta burniams uzmest gag :) linksmas dalykas padeti priziuret si serveri butu !!! 
6.Papasakokit apie save ( charakterio bruožai, hobis, kuo užsiemate laisvų laikų arba pateikite prisistatymo anketos linką )?: Harakteris jei su manim normaliai ir as normalus :) bruozai esu gan nei didelis jei mazas zmogutis kaip ir visi zavus vaikinukas tamsia plaukis rudos akys :D hobis kas susija su sportu
7.Jūsų aktyvumas per dieną mūsų serveriuose ( apytiksliai )?:3,4 h per day
8.Kokia jūsų patirtis Counter-Strike 1.6 ( nuo kada pradėjot žaisti, galbūt kažką pasieke buvote kitose projektuose(nereklamuojant))?: Buvau keliose projiektose priziuretojas bandziau kazkada senai kurt savo projiekta bet truko igudziu truputi o siaip gan senai losiu 1.6 buvau pertrauka ilga laika padares perejas ant csgo paskui vel grizau ant  1.6 na be  pertraukos gautisi kokie 8m
9.Ar mokate naudotis serverio administravimo komandomis? Zinoma

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Praleidai punktą apie taisykles , jau žinok nelabai geras ženklas ;(

• Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 57 minutes (-čių) , I swear she was 18 c; parasė:

Praleidai punktą apie taisykles , jau žinok nelabai geras ženklas ;(

prieš 2 valandas (-ų) , MAGISTO parasė:

PATEKIMO ANKETOS ŠABLONAS:
1.Jūsų nick'as serveryje (su kuriuo žaidžiate)?: MAGISTO
2.Tikrasis vardas,skype id, bei amžius?:Arnius,arniusass.arniusas 17
3.Ar buvote nubaustas mūsų serveriuose (ban, gag)?:Ne.
4.Ar turite legalų counter-strike 1.6 steam?:Taip.
5.Kodėl pildote į prižiūrėtojo pareigas?:Nes pamaciau geras kolektyvas,malonus zmones,draugiski aisku ne visi ir tai sukelia padeti priziuret serveri nuo cyteriu,ir visalaik neprausta burniams uzmest gag :) linksmas dalykas padeti priziuret si serveri butu !!! 
6.Papasakokit apie save ( charakterio bruožai, hobis, kuo užsiemate laisvų laikų arba pateikite prisistatymo anketos linką )?: Harakteris jei su manim normaliai ir as normalus :) bruozai esu gan nei didelis jei mazas zmogutis kaip ir visi zavus vaikinukas tamsia plaukis rudos akys :D hobis kas susija su sportu
7.Jūsų aktyvumas per dieną mūsų serveriuose ( apytiksliai )?:3,4 h per day
8.Kokia jūsų patirtis Counter-Strike 1.6 ( nuo kada pradėjot žaisti, galbūt kažką pasieke buvote kitose projektuose(nereklamuojant))?: Buvau keliose projiektose priziuretojas bandziau kazkada senai kurt savo projiekta bet truko igudziu truputi o siaip gan senai losiu 1.6 buvau pertrauka ilga laika padares perejas ant csgo paskui vel grizau ant  1.6 na be  pertraukos gautisi kokie 8m
9.Ar mokate naudotis serverio administravimo komandomis? Zinoma

10.Ar susipažinote su pildymo taisyklėmis (taip/ne)? Taip.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

nenusikopijavo :((

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Nick'as pirmą kartą matomas, automatiškai būsi atmestas dėl:

Pirmą dieną žaidžiantys serveryje žmonės į prižiūrėtojus tikrai nepateks.

Turi pelnyti žmonių, administracijos pasitikėjimą.

Aktyvumo laikas nežinomas. [nesvarbu kiek valandų tu rašai]

Pražaisk bent dvi savaites serveryje, tada pildyk.

[Iš mano pusės] - rašysena tiesiog triggerina - [projiektose, projiekta] wat is dat?? Projektas rašomas su e - [projektuose ir kurti projektą]

Bet čia tas neesmė, anketa užpildyta kaip 13 metų žmogaus, sori bet, jei esi naujas žmogus projekte, nori atkreipti administratoriaus dėmesį, tai dėl anketos šiek tiek galėtum ir labiau pasistengti. 

No hate, bet manau pats supranti, kad su tokia anketa nieko nepasieksi, ypač kai tokį trumpą laiką žaidi serveryje. 🙂

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

neturi ka veikt kad prie zodziu prisikabineji perskaitei nepatiko  parasysiai netinka kam cia savo detales klostai ant manes savo detales pasilyk sau o nemetik o siaip kaip as noriu anketa taip ir pildau cia jau mano reikalas,o del 13m tai zinok koks serveris toks ir i priziuretojus anketa :))))))

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Uz.. Ely - paciam dazniau lankytis reiktu . 😉

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 9 valandas (-ų) , HaloGenn* parasė:

Uz.. Ely - paciam dazniau lankytis reiktu . 😉

Rokas žino mano lankomumą ir manau žino kiek jo galiu skirt, turėsi darbą, suprasi. 

prieš 10 valandas (-ų) , MAGISTO parasė:

neturi ka veikt kad prie zodziu prisikabineji perskaitei nepatiko  parasysiai netinka kam cia savo detales klostai ant manes savo detales pasilyk sau o nemetik o siaip kaip as noriu anketa taip ir pildau cia jau mano reikalas,o del 13m tai zinok koks serveris toks ir i priziuretojus anketa :))))))

Tai kam išvis pildai, jei rašai "koks serveris tokia ir į prižiūrėtojus anketa" ? :DD 

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Atmesta

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.