Jump to content
Sveiki atvykę į AK-47.LT Prisijunkite prie musų

Musų partneriai

Serveriai

Redwood

Keletas pasiūlymų (4)

Rekomenduojami pranešimai

Pirmasis pasiūlymas būtų, jog atsirastų mapų cooldown. (Pažaidus dd2x2 jo nebūtų galima rinktis dar kokius 5 kartus. ( Jei tai įmanoma)) Nes praleidus daugiau laiko serveryje, kiek pastebėjau, yra žaidžiama De_dust_2x2, Cs_max, awp_india, cs_deagle5 mapai. Tokie patys mapai pradeda atsibosti. 
Antrasis pasiūlymas būtų; įkelti naujų mapų, tokių kaip : Aztec, dd3x3, (Komentaruose galite siūlyti ir Jūs.) Nes kaip ir minėjau, žemėlapių rotacija yra labai siaura.
Trečiasis pasiūlymas nežinau ar kažkuo naudingas, bet aš bent jau pasigedau tokių komandų kaip : /admins /vips  (kur rodo prisijungusiu vipus, adminus)
Ketvirtasis, pasiūlymas V.I.P privelegijas turitiems žaidėjams. Manau būtų teisinga, jog vip'ai turėtų teisę uždėti /votekick. O jis manau naudingas tuom, jei serveryje nėra Admin/Prižiūrėtojų, jie galėtų paprasčiausiai iškickinti tuos, kurie pažeidinėja ar kitaip trugdo žaidėjams ar net pačiam serveriui. Kadangi ši privilegija būtų skirta tik vip'ams, žaidėjai turėtų teisę pasirinkti (Taip/Ne). 

Jei rašysite komentarą, norėčiau gauti išsamų parašymą, kodėl sutinkate/nesutinkate. 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

+ visi geri pasiulymai , Aim_map      fy_pool_day    :D

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Pasiūlymai geri , Idėja vien tik su cooldown realiai pagelbėtų , žinau pora serverių kurie naudoja šią sistemą ir jį labai praverčia.

Nauji mapai taip pat būtų neblogai , bet tokiu map kaip pool day ar aim map neverta net kelti manau , nes kiek pastebėjau žmonės labiau linkę žaisti mažus mapus kurių šiuo metu pakankamai yra serveryje.

Dėl suteikimo /votekick VIP statusą turintiems žmonėms.

Yra pliusų , bet yra ir minusų , pliusai tokie , kad kaip ir minėjo RedWoodas , žmonės galės pašalinti nusižengelius ar šiaip afk stovinčius žmonės.

Minusai , tai , kad Vipai gali pradėti piktnaudžiauti savo turimomis galimybėmis ir votekickinti žmogus kuris jam tiesiog nepatinka , ar geriau žaidžia už jį.

  • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

×
CS servai