Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite

Prisijungti

• Nerekomenduojama, jeigu kompiuteriu naudojasi daugiau nei vienas žmogus (pvz. interneto kavinėse ir pan.)

• Užmiršote savo slaptažodį?

Registruotis

Skinų informacija

Serveryje padarytas skinų atnaujinimas Spausk čia, kad pamatytum.

Deluxe skrynia

Į serverį įdėta nauja skrynia [ Deluxe ] Spausk čia, kad pamatytum.

Facebook puslapis

Kaip ir daugelis Counter-Strike serverių taip ir mes turim Facebook puslapį. Paspausk "Patinka" ant mūsų puslapio Facebook'e ir laimėk prizą - 10.000 serverio taškų! Spausk čia ir būsi nukeltas tiesiai į puslapį. Atlikus šiuos veiksmus susisiekit su administracija, susisiekus būtina nurodyti - žaidėjo nicką, kuriuo žaidžiate serveryje ir pridėti nuorodą į jūsų Facebook profilį, kiekvienas asmuo bus tikrinamas!

EimanteiSIN

Nud3s

Rekomenduojami pranešimai

- Vardas: Eimantas (Eimantukas)

- Amžius: 15. 

- Kur gyvenat? Joniškio r. 

- Turit augintinį? (jei turit, galit ir nuotrauka pasidalint) : turiu sake ne, apgailestaujų:( 

- Jūsų pomėgiai, hobiai: pomėgis, yra mano žaist cs kimars lauke ir skirti dėmesio gamtai. 

- Papasakokit apie save: labutis, esu draugiškas vaikis k0dazz~ mėgstu sarkazma kaip ir visi rimtu veidu būnu kai reikia būnu malonus su visais paprastas kaip dvi kapeikos. Ir šeip draugas esu geras, ir visiems bet nvm. Būkit draugiški ir aš. 

- Kaip vertinat savo taiklumą? (1-10): 7

- Kiek laiko žaidžiate Counter - Strike 1.6, bei kiek laiko praleidžiate žaisdami jį per dieną: 3-2metai. 3-4h 

- Per visą laiką, kol žaidžiate šį žaidimą, ką esate pasiekę? (Pareigos, projektai ir panašiai) (Projektų pavadinimų neviešinam) : esu pasiekes dafigne mute, ir adminu esu turėjęs bet pats pitkau :)) 

- Kiek laiko žaidžiat AK-47.LT projekte: esu žaidės bet senai senai, čia. 

- Skype, Facebook, IG, Snapchat (nebūtina) : eimantosas: galit add streakus parinksim

Pildant šį šabloną būtina atsakyti raudona spalva

Ačiū, už dėmėsį 😛 atsiprašau administracijos per telefona pildžiau tai nebus roaudonos. :))

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.