Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite

Prisijungti

• Nerekomenduojama, jeigu kompiuteriu naudojasi daugiau nei vienas žmogus (pvz. interneto kavinėse ir pan.)

• Užmiršote savo slaptažodį?

Registruotis

Skinų informacija

Serveryje padarytas skinų atnaujinimas Spausk čia, kad pamatytum.

Deluxe skrynia

Į serverį įdėta nauja skrynia [ Deluxe ] Spausk čia, kad pamatytum.

Facebook puslapis

Kaip ir daugelis Counter-Strike serverių taip ir mes turim Facebook puslapį. Paspausk "Patinka" ant mūsų puslapio Facebook'e ir laimėk prizą - 10.000 serverio taškų! Spausk čia ir būsi nukeltas tiesiai į puslapį. Atlikus šiuos veiksmus susisiekit su administracija, susisiekus būtina nurodyti - žaidėjo nicką, kuriuo žaidžiate serveryje ir pridėti nuorodą į jūsų Facebook profilį, kiekvienas asmuo bus tikrinamas!

aa o,O

aa o,O Bando Į Prižiūrėtojus

Rekomenduojami pranešimai

1.Jūsų nick'as serveryje (su kuriuo žaidžiate)?:    aa o,O arba BlondeSuperMan.
2.Tikrasis vardas,skype id, bei amžius?: Tomas,blonde_superman, 17
3.Ar buvote nubaustas mūsų serveriuose (ban, gag)? Kolkas ne.
4.Ar turite legalų counter-strike 1.6 steam?:  Taip turiu.
5.Kodėl pildote į prižiūrėtojo pareigas?: Nes kiekvieną kartą kaip tik ateinu žaisti randu pora hacker'ių kurių negaliu užbaninti ir tenka rašyti ožiuj i privatą kad patikrintų arba užbanintų. Ir jeigu turėčiau prižiūretoją serveryje tai tikrai 100% garantuoju saugumą kitiems žaidėjams ir tikriausiai sumažinčiau čyterių kiekį serveryje. Be to norėčiau pasijusti kitokiu žmoguimi turėdamas prižiūretojo pareigas ir padėti kitiems žmonėms atsakyti į jū užduotus klausimas.
6.Papasakokit apie save ( charakterio bruožai, hobis, kuo užsiemate laisvų laikų arba pateikite prisistatymo anketos linką )?: Kolkas mokinuosi tai biškį nuobodu :P, bet dažniausiai jei turiu laiko tai mėgstu atsipalaiduoti prie kompiuterio ir pabendrauti su kitais žaidėjais. Kiekvieną dieną po mokslų praleidžiu sporto saleje apie 1/1.30 valanandas per dieną ir einu bent 5-6 dienas per savaitę. Mano charakterio bruožai visada keičiasi, bet dažniausiai būnu linksmas nebent koki blogi dėdės sunervuoja tai reikia pabūt piktam :classic_biggrin: Bet visada galima su manimi pašnekėti, niekada neatrašysiu nes manau kad aš kartais per daug kalbu.
7.Jūsų aktyvumas per dieną mūsų serveriuose ( apytiksliai )?: Mano aktyvumas serveryje apie 1-2 valandas nesakant to kad ir per visą naktį žaidžiu bet dažniausiai serveryje nėra žmonių naktį tai tenka žaisti MIX'US.
8.Kokia jūsų patirtis Counter-Strike 1.6 ( nuo kada pradėjot žaisti, galbūt kažką pasieke buvote kitose projektuose(nereklamuojant))?: Žaidžiu Counter-Strike 1.6 jau daug metų ir esu pasiekęs daug ką. Esu buvęs 3 kartus buvęs PUBLIC prižiurėtojas, 4 kartus MIX prižiūrėtojas, ir 1 kartą HNS admin'as. Dar esu padėjąs savininkuj sukelti map'us į tam tikrus serverius.
9.Ar mokate naudotis serverio administravimo komandomis?  Taip moku.
10.Ar susipažinote su pildymo taisyklėmis (taip/ne)? Taip, tik gali būt problema su mano lietuvių nes jau daug metų nesu rašęs su nosinėm raidėm.:classic_biggrin:

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Uz seniuk!

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Nematau prasmes tokiems pildyt i priziuretojus, nes siandien kaip matau pirma diena tau siame projekte. Pries.

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Prieš,nesu dar tavęs serveryje matęs.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Nesu mates no hate tho ❤️

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Už. Iš senesnių laikū iš matymo matytas. Geras žmogus, prie bajerio, gali ir pajuokaut, ir būti rimtas. Manau jis žino kaip elgtis su privilegijom, kad nereikia su jom piknaudžiaut.

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 14 valandas (-ų) , `spA parasė:

Nematau prasmes tokiems pildyt i priziuretojus, nes siandien kaip matau pirma diena tau siame projekte. Pries.

O as tave tik matau specuose:)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 13 valandas (-ų) , SmUrFaSx parasė:

Prieš,nesu dar tavęs serveryje matęs.

Tu kituose projektuos'e kapoji ir sakai nesi mates?xd

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
On 2019-01-02 at 14:23, aa o,O parasė:

O as tave tik matau specuose:)

Tai dėl to ir nebandau šiam projekte užiimti pareigų, nes su aktyvumu man problemos 😉

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Už, bet labiau aktyvesnis būk jei nori pareigų :D 

PEACE V

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

PRIIMTAS

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.