Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite

Prisijungti

• Nerekomenduojama, jeigu kompiuteriu naudojasi daugiau nei vienas žmogus (pvz. interneto kavinėse ir pan.)

• Užmiršote savo slaptažodį?

Registruotis

Skinų informacija

Serveryje padarytas skinų atnaujinimas Spausk čia, kad pamatytum.

Deluxe skrynia

Į serverį įdėta nauja skrynia [ Deluxe ] Spausk čia, kad pamatytum.

Facebook puslapis

Kaip ir daugelis Counter-Strike serverių taip ir mes turim Facebook puslapį. Paspausk "Patinka" ant mūsų puslapio Facebook'e ir laimėk prizą - 10.000 serverio taškų! Spausk čia ir būsi nukeltas tiesiai į puslapį. Atlikus šiuos veiksmus susisiekit su administracija, susisiekus būtina nurodyti - žaidėjo nicką, kuriuo žaidžiate serveryje ir pridėti nuorodą į jūsų Facebook profilį, kiekvienas asmuo bus tikrinamas!

W4RGOOD

Prisistatau Wargodas

Rekomenduojami pranešimai

- Vardas: Kajus

- Amžius: 15

- Kur gyvenat?  Šiaulių rajonas,Kuršėnai

- Turit augintinį? (jei turit, galit ir nuotrauka pasidalint) : Turiu šunį ir katiną,šuo veislė haskis,o katinas beveislis.Nuotrauku neturiu :D

- Jūsų pomėgiai, hobiai: Futbolas,photoshop.

- Papasakokit apie save: Na tai esu bendraujantis vaikinukas,siekiantis padėti,bandantis kilti karieros laiptais,pasiekti tai ko dar nesu pasiekęs,esu žmogus norintis ištiesti pagalbos ranką,esu geranoriškas,kartais praėjęs pro žmogų neturintį namų visada įmetu bent kažkiek ,,kapeikų" už tai gaunu ačiū,tai geriausią ką noriu išgirsti padaręs kažką gero,o jeigu ir nepasako nenusiminu,nes lazda turi du galus!

- Kaip vertinat savo taiklumą? (1-10): 6

- Kiek laiko žaidžiate Counter - Strike 1.6, bei kiek laiko praleidžiate žaisdami jį per dieną: Žaidžiu labai ilgą laiką tai apie 5 metus,bet su pertraukom.Praleidžiu apie puse dienos,tai apie 2-4 valandas,priklauso nuo dienos,ir nuotaikos.

- Per visą laiką, kol žaidžiate šį žaidimą, ką esate pasiekę? (Pareigos, projektai ir panašiai) (Projektų pavadinimų neviešinam) : Tai esu buvęs kelis kart prižiūrėtojas,ir gan nemažą kiekį S.ADMIN , Pagr.Admin ir paprastas Admin.

- Kiek laiko žaidžiat AK-47.LT projekte: Apytiksliai mėnesį.

- Skype, Facebook, IG, Snapchat (nebūtina) : kimberli2031 , Kajus Sz , kajuzass , kajuzass

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveikas, malonu susipažinti.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.