Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite

Prisijungti  • Nerekomenduojama, jeigu kompiuteriu naudojasi daugiau nei vienas žmogus (pvz. interneto kavinėse ir pan.)


  • Užmiršote savo slaptažodį?

Registruotis

Skinų informacija

Serveryje padarytas skinų atnaujinimas Spausk čia, kad pamatytum.

Deluxe skrynia

Į serverį įdėta nauja skrynia [ Deluxe ] Spausk čia, kad pamatytum.

Facebook puslapis

Kaip ir daugelis Counter-Strike serverių taip ir mes turim Facebook puslapį. Paspausk "Patinka" ant mūsų puslapio Facebook'e ir laimėk prizą - 10.000 serverio taškų! Spausk čia ir būsi nukeltas tiesiai į puslapį. Atlikus šiuos veiksmus susisiekit su administracija, susisiekus būtina nurodyti - žaidėjo nicką, kuriuo žaidžiate serveryje ir pridėti nuorodą į jūsų Facebook profilį, kiekvienas asmuo bus tikrinamas!

Visa veikla

Šitas srautas automatiškai atsinaujina     

  1. Ankstesni
  2. PATEKIMO ANKETOS ŠABLONAS:1.Jūsų nick'as serveryje (su kuriuo žaidžiate)?: ThugLife 2.Tikrasis vardas,skype id, bei amžius?: Tikras vardas Nojus, skype nesinaudoju, bet galit su manim susisiekt discord: ThugLife#8699, Amžius - 15 metų. 3.Ar buvote nubaustas mūsų serveriuose (ban, gag)?: ne 4.Ar turite legalų counter-strike 1.6 steam?: taip 5.Kodėl pildote į prižiūrėtojo pareigas?: Noriu prižiūrėti serveri, padėti naujokams apsiprasti šitame serveryje. 6.Papasakokit apie save ( charakterio bruožai, hobis, kuo užsiemate laisvų laikų arba pateikite prisistatymo anketos linką )?: Esu linksmas, draugiškas, fainas, bei malonus žmogus. Mėgstu tuos žmones, kurie nori pabendraut arba pasišnekėt įvairiom temom. Gyvenime mano hobis yra sportas dar aktualiau t.y futbolas. Laisvu laiku žaidžiu SAMP arba cs 1.6. Dažniausia užeidavau į jailbreak serverius, bet juose nebesilankau. 7.Jūsų aktyvumas per dieną mūsų serveriuose ( apytiksliai )?: Galėčiau 2-3h tikrai 8.Kokia jūsų patirtis Counter-Strike 1.6 ( nuo kada pradėjot žaisti, galbūt kažką pasieke buvote kitose projektuose(nereklamuojant))?: CS 1.6 Žaidžiu jau 6 metus. Esu turėjas daug kartu moderatoriaus pareigas ir 3 kartus prižiūrėtoją. Tikrai žmonės mane kviesdavo į serverį, kad užbaninčiau cheaterį arba kreipdavosi į forumo až ir prašydavo pagalbos kurios jiems reikėdavo. 9.Ar mokate naudotis serverio administravimo komandomis? taip 10.Ar susipažinote su pildymo taisyklėmis (taip/ne)? Taip Susipažinau
  3. Šioje temoje galite pateikti savo Unban formą, kurios pagalba turėsite galimybę būti atbanintam serveryje. 1. Jūsų nick žaidime: 2. Administratoriaus nick, kuris jus išbanino: 3. Priežastis, dėl kurios buvote išbanintas: 4. Jūsų .dem + SS failai suRARinti ir įkelti į http://www.zippyshare.com/:
  1. Rodyti daugiau veiklos
×
×
  • Create New...